Müteahhitlik

Müteahhitlik Nedir?

Müteahhit, bir başka kimse için yapı müteahhit veya ticaret ile ilgili bir işi yapmayı üstlenen kimseye deniyor. Yüklenici ve üstlenici anlamına gelen müteahhit kelimesinin kökü Arapçadan, “Müteahhid” kelimesinden geliyor. Buna göre müteahhitlik nedir, sorusunu yanıtlandırırsak;
Müteahhitlik, müteahhit niteliğine sahip kişi veya kurumların yaptığı işe deniyor.
Bu durumu örneklendirmek gerekirse, bir arsanız olduğunu ve bu arsaya bina dikmek istediğinizi farz edelim. Bu durumda arsanızda bina yapılandırmasının yapılabilmesi için müteahhitlere gidiyorsunuz. 

Casamarin Yapı Müteahhitlik

Müteahhitlik hizmetlerinde inşaatın yapılacağı arsa en önemli faktörlerden biridir. Müteahhitler arsa veya bina sahipleriyle konuşarak, inşaat projelerinin yükleniciliğini alırlar. Bu noktada arsa veya bina sahiplerinin istekleri ve beklentileri oldukça önemlidir. 
Casamarin Yapı, arsa ve bina sahiplerinin isteklerini dinleyerek her iki tarafında memnun olacağı müteahhitlik hizmetleri sunmak için çalışmaktadır. İyi bir müteahhitlik hizmetinde olması gerekenler iyi iletişim, pazarlama ve müşteri ilişkileridir. Bu alanda başarılı olmak için bir şirkette bu üç özelliğin de bulunması gerektir. Aynı zamanda müşteride güven hissi yaratmak da diğer bir önemli konudur. Bu maddelerden biri yetersiz olursa, iyi bir müteahhitlik hizmeti sağlanamaz.
Casamarin Yapı bu dört önemli öğeyi de bünyesinde bulundurarak en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Özellikle de müşterilerle güven oluşturma konusunda şirket olarak ayrı bir özen gösterilmektedir.

Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm Nedir?

Son zamanlarda inşaat sektörünün en fazla tercih edilen alanlarından biri de şüphesiz ki kentsel dönüşümdür. İnsanlar eski ve depreme dayanıksız binalarda oturma riskini almak istemediği için kentsel dönüşüm hizmetlerine başvurmaktadır. Ek olarak kentsel dönüşüme başvuran vatandaşlar için teşviklerin olması da inşaat sektörünün bu alanına olan talebi oldukça arttırmaktadır.

Kentsel dönüşümün diğer bir avantajı ise binanızın tüm altyapısının yenilenmesidir. Altyapınız yenilendiği zaman eski tesisatın yol açtığı problemler oldukça azalacaktır. Yenilenmiş binanız size problem yaratmayacağı için daha rahat ve huzurlu bir yaşama kavuşabilirsiniz. Kentsel dönüşüm yılların yükünü taşıyan eski binaların yeni yönetmeliklere uygun bir şekilde depreme karşı dayanıklı hale getirilmesidir. Kentsel dönüşümde yeni inşaat teknolojileri ve malzemeleri uygulandığı için binalarınız eskisinden çok daha iyi bir duruma kavuşacaktır.

Casamar Kentsel Dönüşüm Hizmeti

Ekibimiz her türlü güncel yönetmeliklere ve kanunlara hakimdir ve her türlü sorunuzu yanıtlamak için yanınızda olacaktır. Sektördeki deneyimimizi kentsel dönüşüm uygulamalarında da ortaya koymaktayız. İnşaat sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek siz müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktayız.

Kentsel dönüşüm zorlu bir süreç gibi görünebilir. Casamar Yapının bünyesindeki profesyonel ekipler kentsel dönüşüm süreci sizin için artık bir problem olmayacak. Evinizi, iş yerinizi veya otelinizi kentsel dönüşüm sürecine sokmak istiyorsanız Casamar Yapı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

İletişim Bilgilerimiz

+90 537 739 02 69

beli jitu